SiyahBayrak Tim Online

Sanal alemde geçmiş tarihlerde Deadly-Crew ismiyle bildiğimiz ekip üyelerince yeni bir hack platformu kurularak sanal alemde yayın hayatına başladı. SiyahBayrak.Org alan adı ile yayınını sürdürecek olan ekibin sanal dünyadaki kullanıcılarına mesajı ise;

SiyahBayrak grubu Türkiye’de vatanına karşı yapılan siber saldırıları geri püskürtmek için kurulan gönüllü bir hacktivist gruptur.Irkçılıktan uzak, Edirne’den Kars’a kadar ülkemizi seven herkesi tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlamaktadır.Amacımız vatanımıza , milletimize , devletimize , dinimize , tarihimize ve fikirlerimize saygı duymayan topluluk , kurum ve kuruluşlara siber saldırı düzenlemektir.2015’den beri bu iş için farklı isimlerde boy gösterdik.Şimdi ise SiyahBayrak adında devam ediyoruz.Bize karşı bir saygısızlık yapmadıkları sürece hiçkimseyle bir derdimiz yoktur.Amaçları bizimle aynı olan bütün hack gruplarına başarılar diliyoruz.

SiyahBayrak Portal
http://siyahbayrak.org/

Sosyal Medya'da Haberi Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
SecurityLab - Siber Güvenlik Platformu

Hakkında 19JİTEM05

Teknik Yazar, Güvenlik Blogcu ve BilişimTeknolojileri Analisti. Siber alanında ve diğer teknoloji ile ilgili gelişmelere dikkat çeken bir içerik uzmanı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

4 + fifteen =

Yandex.Metrica