Webm4ster.Net Online!

Sosyal Medya'da Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Webm4ster.Net Siber Güvenlik ve Webmaster portalı yayın hayatına başladı. Portal ve forum bölümünün yer aldığı, içeriğinde Siber Güvenlik, Programlama / Yazılım / Kodlama, Webmaster Genel, Domain / Hosting / Sunucu, Sosyal Ağ, Hazır Sistemler, Grafik & Tasarım, Pc Bölümü ve Mobil Dünya kategorilerinden içeriklerin yer aldığı Webm4ster.Net’e üye alımları halen devam etmektedir.

Webm4ster resmi sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Webm4ster.net Ekibi mesajı;
Siz değerli arkadaşlarımıza güzel bir ortam hazırlamak istedik. Amacımız kötü değil tabiki de 🙂 Siber Güvenlik ve Webmaster projeleri üzerinde çalışıyoruz. İnsanlara bilgi vermeye, yardım etmeye çabalıyoruz. Bundan da küçükte olsa gelir elde etmeye çalışıyoruz. Tamamen legal bir şekilde kurulan blog+forum sitemiz sizlere açılmış bulunmakta. Sizlerin desteğini bekliyoruz. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Yakında çıkacak olan paralı+ücretsiz eğitim setlerimiz ve çekilişlerimiz olacaktır. Güzel bir ortam olması dileğiyle, hepinizi forumumuza bekleriz. Hiçbir şekilde illegal içerik bulunmamaktadır. İllegal içerik paylaşan üyeler 3.itirazdan sonra banlanacaktır.

Sosyal Medya'da Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Hakkında 19JİTEM05

Teknik Yazar, Güvenlik Blogcu ve BilişimTeknolojileri Analisti. Siber alanında ve diğer teknoloji ile ilgili gelişmelere dikkat çeken bir içerik uzmanı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Yandex.Metrica